-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Херсонській області)
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-006977-a
Торги не відбулися
42 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 422.25 UAH
мін. крок: 1% або 422.25 UAH
Номер:
97c3560b6e514420a7d32538d046bfa1
Внутрішній номер закупівлі:
9393740
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-06-006977-a
Замовник:
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40524109
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, Ярославська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Олександр 380444824615 o.soroka@phc.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
42 225.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
422.25 UAH
Період уточнення:
06.04.2021 16:23 - 27.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2021 16:23 - 07.05.2021 10:00
Період прекваліфікації:
з 07.05.2021 10:02
Аукціон:
з 14.06.2021 11:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються протягом 10 (десяти) робочих днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих Послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень (Послуги з організації і проведення оцінки виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну у Херсонській області)
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ 21 СТОЛІТТЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26348108
-
Контактна особа:
Ірина Андреєва +380952777844 as_21_century@ukr.net
-
Адреса:
73033, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ФОНТАННА, будинок 19, корпус 1, квартира 30
Початкова пропозиція
42 210.00 UAH з ПДВ /
42 210.00 UAH з ПДВ
42 210.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0