-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2026-07-30-005151-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951979
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2026-02-09-003291-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28228072
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2026-01-26-006990-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28051587
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2025-08-27-004862-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26254944
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2025-07-17-006061-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25904779
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2025-07-01-005222-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25757566
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2025-05-22-012898-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25387795
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2024-08-08-005381-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22264385
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2024-07-11-002073-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22045833
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2024-06-24-005161-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21910694
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2023-12-01-011325-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19866454
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2023-09-04-004964-a
- Дата створення : 04.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18849668
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2022-12-07-010226-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16138310
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2022-01-27-007127-c
- Дата створення : 27.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13824711
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.- ID: UA-2022-01-27-007041-c
- Дата створення : 27.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13824408
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -