-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2025-05-22-012898-a
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Завершена
1 387 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер:
06df4b9cb6f04bf9a9d102607fb43b22
Внутрішній номер закупівлі:
25387795
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-22-012898-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 387 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2025 16:41 - 27.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2025 16:41 - 30.05.2025 16:38
Аукціон:
з 02.06.2025 15:51
Період кваліфікації:
30.05.2025 16:38 - 04.06.2025 14:13
Період завантаження договору:
10.06.2025 00:00 - 20.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 387 500.00 Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.