-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-011325-a
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Завершена
1 375 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 900.00 UAH
Номер:
6ee053bcbfaa4a44ab373aa4b6fa17a0
Внутрішній номер закупівлі:
19866454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-011325-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 375 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 16:31 - 08.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 16:31 - 11.12.2023 14:51
Період кваліфікації:
11.12.2023 14:55 - 15.12.2023 15:45
Період завантаження договору:
21.12.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 375 000.00 Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.