-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Оголошено тендер
1 375 000.00
UAH
Номер:
f707aa821d9d47abbc06340ab5ff6b80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-30-004749-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 375 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Примітки:
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ, 01601.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
30.11.2023 16:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Програмне забезпечення для скринінгового обстеження слуху новонароджених Path Track
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 375 000.00 UAH