• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.

Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.

Завершена

299 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 1ae984ff851e462da86b76f969062802
Внутрішній номер закупівлі: 22264385
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-08-005381-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 299 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.08.2024 12:43 - 13.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 08.08.2024 12:43 - 16.08.2024 12:48
Період кваліфікації: 16.08.2024 12:48 - 21.08.2024 14:57
Період завантаження договору: 27.08.2024 00:00 - 06.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴299 000.00 Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.