• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.

Оголошено тендер

299 000.00 UAH
Номер: f76a0cdd4a47423b960745ef99cc7e9c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-08-005026-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 299 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Примітки: Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування: 08.08.2024 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Технічна підтримка програмного забезпечення - комп’ютерна програма «БюджетСофт», а саме: модулів «Бухгалтерія», «Постачання, склад та реалізація», 16 робочих місць
Код ДК 021:2015: 72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпечення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024
Консультативні послуги з питань обслуговування (супроводження) програмного забезпечення - комп’ютерна програма «БюджетСофт», години
Код ДК 021:2015: 72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпечення
Кількість 126 година
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума299 000.00 UAH