-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2024-06-24-005161-a
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Торги не відбулися
299 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
4ba8261d84534556b37aaacbc6879f65
Внутрішній номер закупівлі:
21910694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-24-005161-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
299 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2024 12:59 - 02.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2024 12:59 - 05.07.2024 13:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 000.00 Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.