-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Оголошено тендер
299 000.00
UAH
Номер:
c588035a8eea422da943eef06116b100
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-24-006641-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
299 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Примітки:
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
24.06.2024 12:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Технічна підтримка програмного забезпечення - комп’ютерна програма «БюджетСофт», а саме: модулів «Бухгалтерія», «Постачання, склад та реалізація», 16 робочих місць
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Консультативні послуги з питань обслуговування (супроводження) програмного забезпечення - комп’ютерна програма «БюджетСофт», години
Кількість
126 година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума299 000.00 UAH