-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2025-07-01-005222-a
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Завершена
598 860.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
06f55fb02d4744eba1c9bff9c86cf2c6
Внутрішній номер закупівлі:
25757566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-01-005222-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
598 860.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2025 12:18 - 07.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2025 12:18 - 10.07.2025 12:21
Аукціон:
з 11.07.2025 15:00
Період кваліфікації:
10.07.2025 12:21 - 15.07.2025 15:56
Період завантаження договору:
21.07.2025 00:00 - 31.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴598 860.00 Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.