-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-005151-a
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Завершена
1 175 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
95046b06efd14d4ea219eb2fb499e26f
Внутрішній номер закупівлі:
29951979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-005151-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 175 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 13:16 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 13:16 - 07.08.2026 13:17
Аукціон:
з 10.08.2026 14:11
Період кваліфікації:
07.08.2026 13:17 - 13.08.2026 16:27
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 175 000.00 Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.