• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.

Оголошено тендер

1 410 000.00 UAH
Номер: 060f9a4601144500a3007e0047825f02
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-005946-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 1 410 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Примітки: Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування: 30.07.2026 13:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Програмне забезпечення для скринінгового обстеження слуху новонароджених Path Track
Код ДК 021:2015: 72268000-1 Послуги з постачання програмного забезпечення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 410 000.00 UAH