-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2026-01-26-006990-a
Код ДК 021:2015: 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Завершена
170 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d17a7abb90c4fd7946f902a2b4b781e
Внутрішній номер закупівлі:
28051587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-26-006990-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
170 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2026 12:15 - 31.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2026 12:15 - 03.02.2026 12:15
Аукціон:
з 04.02.2026 14:17
Період кваліфікації:
03.02.2026 12:15 - 06.02.2026 11:02
Період завантаження договору:
12.02.2026 00:00 - 22.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 750.00 Код ДК 021:2015: 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.