-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-004964-a
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Завершена
299 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
19f7f777089d411a8f0a96c46af30c7b
Внутрішній номер закупівлі:
18849668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-04-004964-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
299 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.09.2023 12:24 - 10.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2023 12:24 - 13.09.2023 12:29
Період кваліфікації:
13.09.2023 12:33 - 19.09.2023 15:04
Період завантаження договору:
25.09.2023 00:00 - 05.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 700.00 Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.