-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-004964-a
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Завершена
299 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
04.09.2023 12:24 - 10.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим