-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Оголошено тендер
299 700.00
UAH
Номер:
9534035bba2740c58d4066cc4fdba7cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-04-001911-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994095
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
299 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Примітки:
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ, 01601.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
04.09.2023 12:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Технічна підтримка програмного забезпечення - комп’ютерна програма «БюджетСофт», а саме: модулів «Бухгалтерія», «Постачання, склад та реалізація», 10 робочих місць
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Консультативні послуги з питань обслуговування (супроводження) програмного забезпечення - комп’ютерна програма «БюджетСофт», години
Кількість
90 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Комп’ютерна програма «БюджетСофт», робоче місце
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума299 700.00 UAH