• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.

Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.

Завершена

199 980.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: e7af6efbbbe94d52831f458c95ee9a7c
Внутрішній номер закупівлі: 16138310
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-07-010226-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва"
Контактна особа: Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 199 980.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.12.2022 13:24 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2022 13:24 - 15.12.2022 13:29
Період кваліфікації: 15.12.2022 13:31 - 19.12.2022 11:05
Період завантаження договору: 25.12.2022 00:00 - 04.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴199 980.00 Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.