-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-010226-a
Код ДК 021:2015 72260000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням.
Завершена
199 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2022 13:24 - 12.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим