-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація гарячого харчування дітей шкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8:...×-
Організація гарячого харчування дітей шкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-31-012254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245533
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація гарячого харчування дітей шкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8:...×-
Організація гарячого харчування дітей шкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-12-012683-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30069753
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:20...×-
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
- ID: UA-2026-01-13-005750-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27891181
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:20...×-
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
- ID: UA-2025-12-19-023959-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27679812
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організаціїї харчування Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень- ID: UA-2025-06-24-013480-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25702687
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гаряч...×-
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях: Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради; харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;
- ID: UA-2025-06-24-013141-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25702319
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:20...×-
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
- ID: UA-2025-01-20-017365-a
- Дата створення : 20.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24096060
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:20...×-
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
- ID: UA-2025-01-09-005037-a
- Дата створення : 09.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23972594
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:20...×-
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
- ID: UA-2024-12-30-001008-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23903787
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організаціїї харчування Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень- ID: UA-2024-11-02-000226-a
- Дата створення : 02.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23108140
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організаціїї харчування Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень- ID: UA-2024-10-17-000749-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22919893
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гаряч...×-
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях: Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради; харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;
- ID: UA-2024-01-05-001706-a
- Дата створення : 05.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20318351
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гаря...×-
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях: Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради; харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;
- ID: UA-2023-12-15-014793-a
- Дата створення : 15.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20092593
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -