• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).

Торги не відбулися

8 436 954.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 42 184.77 UAH
Номер: d2c39a260c6a4d9fa069211ea6faf8fe
Внутрішній номер закупівлі: 23972594
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-09-005037-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Стефан Дробчак +380660381960 zastotgosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 436 954.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.01.2025 13:24 - 14.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.01.2025 13:24 - 17.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 436 954.00 Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).