-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
Тендер Prozorro UA-2025-01-09-005037-a
Торги не відбулися
8 436 954.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 42 184.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 42 184.77 UAH
Період уточнення:
09.01.2025 13:24 - 14.01.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим