-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
Оголошено тендер
8 436 954.00
UAH
Номер:
917f9b913de84fea99080e01cf8c7b77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-09-006138-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, м. Заставна, вул. Самоврядування, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, м. Заставна, вул. Самоврядування, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 436 954.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
Дата опублікування:
09.01.2025 12:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 436 954.00 UAH