• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях: Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради; харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;

Завершена

5 196 100.00 UAH без ПДВ
Номер: 7f92bfdbbc43487b8b5107799be70c29
Внутрішній номер закупівлі: 25702319
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-24-013141-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Стефан Дробчак +380660381960 zastotgosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UА-2023-12-15-014793-а (Повторна публікація закупівлі UA-2024-01-05-001706-a)
Очікувана вартість: 5 196 100.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях: Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради; харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 67367 штука
Період постачання 01.01.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 59400, Україна, Чернівецька область, м.Заставна, Самоврядування, 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " АЛГОРИТМ "
Ціна пропозиції 5 196 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.06.2025 17:03
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 03715c038fff448090f3fb64dcea12c3
Ідентифікатор договору: UA-2025-06-24-013141-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " АЛГОРИТМ "
Номер договору: 1
Сума договору: 4 306 190.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2024 00:00 - 17.01.2025 00:00
Дата підписання: 01.01.2024 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
обгрунтування харчування.pdf
pdf
Договір 1 від 01.01.2024р. харчування .pdf
pdf
додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дотаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 6.pdf
pdf
Додаткова угода на 20 відсотків харчування.pdf
pdf
Додаткова угода на 20 вісот.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 7.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s