-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
Тендер Prozorro UA-2026-01-13-005750-a
Завершена
8 892 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
6767219e1d964b9dba9d9cca3f6424e9
Внутрішній номер закупівлі:
27891181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-13-005750-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, м. Заставна, вул. Самоврядування, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стефан Дробчак +380660381960 zastotgosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2025-12-19-023959-a
Очікувана вартість:
8 892 300.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
Кількість
115173 штука
Період постачання
09.01.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " АЛГОРИТМ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
14260348
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Заставна вул.Бажанського будинок 22 Б
Ціна пропозиції
8 892 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2026 12:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f76b8df24ce644de8208102ac7be42d3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-13-005750-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " АЛГОРИТМ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
14260348
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Заставна вул.Бажанського будинок 22 Б
Номер договору:
1
Сума договору:
8 892 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.01.2026 09:00
Статус:
Підписаний