-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
Тендер Prozorro UA-2024-12-30-001008-a
Торги не відбулися
8 436 954.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 42 184.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 42 184.77 UAH
Номер:
0bb806bac255438cb291c90c9f52e29d
Внутрішній номер закупівлі:
23903787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-30-001008-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, м. Заставна, вул. Самоврядування, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стефан Дробчак +380660381960 zastotgosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 436 954.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.12.2024 09:44 - 04.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2024 09:44 - 07.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 436 954.00 Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).