• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).

Оголошено тендер

8 436 954.00 UAH
Номер: 6bd2d54eea334c7fbc38eb606992084c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-30-001446-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 8 436 954.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Дата опублікування: 30.12.2024 09:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 436 954.00 UAH