-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організаціїї харчування Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2024-10-17-000749-a
Торги не відбулися
795 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 975.00 UAH
Номер:
b184fd45212b4c91b568f66692b65320
Внутрішній номер закупівлі:
22919893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-17-000749-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н, м. Заставна, вул. Гагаріна, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стефан Дробчак +380660381960 stepanuch@yahoo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
795 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.10.2024 09:10 - 22.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2024 09:10 - 25.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴795 000.00 Послуги з організаціїї харчування Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень