-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організаціїї харчування Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень
Оголошено тендер
795 000.00
UAH
Номер:
c90c0848106147dfaccbaffb6fb388da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-17-000989-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н, м. Заставна, вул. Гагаріна, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н, м. Заставна, вул. Гагаріна, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
795 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організаціїї харчування
Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
Дата опублікування:
17.10.2024 09:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума362 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума433 000.00 UAH