• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях: Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради; харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;

Торги не відбулися

5 196 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 980.50 UAH
Номер: aff0438b6bc34d83925e47e0b4643772
Внутрішній номер закупівлі: 20092593
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-15-014793-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Стефан Дробчак +380660381960 stepanuch@yahoo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 196 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2023 14:58 - 20.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2023 14:58 - 23.12.2023 14:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 196 100.00 крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА