-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях: Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради; харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;
Оголошено тендер
5 196 100.00
UAH
Номер:
5270e299b7724fbb9b24fd17ef557c3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-15-005439-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н, м. Заставна, вул. Гагаріна, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н, м. Заставна, вул. Гагаріна, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 196 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Єдиний закупівельний словник
Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень
Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях:
Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради;
харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
Дата опублікування:
15.12.2023 14:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 196 100.00 UAH