-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Єдиний закупівельний словник Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях: Одноразове харчування для школярів пільгової категорії, визначеної рішенням Заставнівської міської ради; харчування (сніданок, обід, вечеря) для дітей у дошкільних групах раннього (яслі) та старшого (сад) віку;
Тендер Prozorro UA-2023-12-15-014793-a
Торги не відбулися
5 196 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 980.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 980.50 UAH
Період уточнення:
15.12.2023 14:58 - 20.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим