-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація гарячого харчування дітей шкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012254-a
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи Пацарнюк Людмила Вікторівна, громадянство: Україна, Україна, 59400, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, місто Заставна, вул.Довбуша, будинок 7. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Завершена
4 593 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
eb5d8c41ce8840adaa68db0ea3e438c9
Внутрішній номер закупівлі:
30245533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012254-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43065925
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, м. Заставна, вул. Самоврядування, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стефан Дробчак +380660381960 zastotgosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-12-012683-a
Очікувана вартість:
4 593 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація гарячого харчування дітей шкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " АЛГОРИТМ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
14260348
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Заставна вул.Бажанського будинок 22 Б
Ціна пропозиції
4 593 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0971ee10716f4ce0a5394374a9238044
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012254-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " АЛГОРИТМ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
14260348
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н місто Заставна вул.Бажанського будинок 22 Б
Номер договору:
171
Сума договору:
4 593 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний