• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).

Торги не відбулися

8 892 300.00 UAH без ПДВ
Номер: 67b0d05ebb5048d1bef460abae7a1fd2
Внутрішній номер закупівлі: 27679812
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-19-023959-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Стефан Дробчак +380660381960 zastotgosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 892 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.12.2025 20:09 - 24.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.12.2025 20:09 - 27.12.2025 00:00
Аукціон: з 29.12.2025 11:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 892 300.00 Організація гарячого харчування дітей шкільного та дошкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень).