• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організаціїї харчування Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень

Завершена

795 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 7c3cb439effe4d6189a95dbb9bd4f896
Внутрішній номер закупівлі: 25702687
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-24-013480-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Стефан Дробчак +380660381960 zastotgosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-10-17-000749-a (Повторне оприлюдення закупівлі UA-2024-11-02-000226-a)
Очікувана вартість: 795 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організаціїї харчування Код ДК 021-2015:55510000-8: Послуги їдалень
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.11.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 59400, Україна, Чернівецька область, м.Заставна, Самоврядування, 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " АЛГОРИТМ "
Ціна пропозиції 795 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.06.2025 17:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 656b9d9b947b43d296f6e104a31105af
Ідентифікатор договору: UA-2025-06-24-013480-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " АЛГОРИТМ "
Номер договору: 228
Сума договору: 795 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2024 00:00 - 17.01.2025 00:00
Дата підписання: 01.11.2024 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Наказ Відділу-обгрунтув._ХАРЧ.1-4 КЛ..pdf
pdf
Договір 228 харчування.pdf
pdf
Додаткова угода 1 до Договору 228 1 4 класи.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 2 до договору 228 на 20 відс.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 3 до договору №228.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s