-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Калібрування Спектрометрів, Іономірів та ін. лабораторних приладів- ID: UA-2026-07-16-003665-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29830775
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2026-04-08-005301-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28860796
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2026-04-08-004941-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28860420
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Пос...×-
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання».
- ID: UA-2025-10-20-011753-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26817469
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Пос...×-
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання».
- ID: UA-2025-10-20-011545-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26817291
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Пос...×-
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання».
- ID: UA-2025-09-25-013653-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26561339
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2025-09-22-011838-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26512207
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2025-09-22-011796-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26512159
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2025-09-22-011738-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26512103
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2025-09-16-006001-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26445650
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2025-09-16-005884-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26445531
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2025-07-16-009415-a
- Дата створення : 16.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25897607
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «По...×-
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
- ID: UA-2025-05-26-011190-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25414584
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Калібрування засобів вимірювальної техніки. Радон-монітор FlfaGuard DF2000- ID: UA-2025-04-30-002394-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25150095
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з калібрування вимірювальної техніки згідно специфікації- ID: UA-2025-04-22-003307-a
- Дата створення : 22.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25075750
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -