-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2025-09-16-006001-a
Завершена
85 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ffc9dfdce18c493a84441a4ad959c0f2
Внутрішній номер закупівлі:
26445650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-16-006001-a
Замовник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вильотнік Наталія Миронівна +380979002149 vylotnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.09.2025 12:07 - 21.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2025 12:07 - 24.09.2025 00:00
Аукціон:
24.09.2025 12:37 - 24.09.2025 13:00
Період кваліфікації:
24.09.2025 13:00 - 24.09.2025 15:23
Період завантаження договору:
30.09.2025 00:00 - 10.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»