• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»

Оголошено тендер

85 000.00 UAH
Номер: a3edbbb8bb184183b040ab889ac7cb43
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-16-006924-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
Замовник: Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
Очікувана вартість: 85 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.09.2025 11:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума85 000.00 UAH