-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2025-09-22-011738-a
Завершена
37 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
065097c92a31413ea02a0bd858cd5b0c
Внутрішній номер закупівлі:
26512103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-22-011738-a
Замовник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вильотнік Наталія Миронівна +380979002149 vylotnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
37 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.09.2025 15:56 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2025 15:56 - 30.09.2025 00:00
Аукціон:
30.09.2025 14:01 - 30.09.2025 14:24
Період кваліфікації:
30.09.2025 14:24 - 02.10.2025 10:59
Період завантаження договору:
08.10.2025 00:00 - 18.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»