• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»

Завершена

95 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
Номер: 63e24757215449868cb511fef0d60b71
Внутрішній номер закупівлі: 25414584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-26-011190-a   
Замовник: Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
Контактна особа: Вильотнік Наталія Миронівна +380979002149 vylotnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 95 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2025 15:54 - 31.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2025 15:54 - 03.06.2025 00:00
Аукціон: 03.06.2025 15:06 - 03.06.2025 15:29
Період кваліфікації: 03.06.2025 15:29 - 04.06.2025 11:05
Період завантаження договору: 10.06.2025 00:00 - 20.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴95 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»