-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-004941-a
Завершена
96 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
20c95f325b9448009cead4caf6a26691
Внутрішній номер закупівлі:
28860420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-004941-a
Замовник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вильотнік Наталія Миронівна +380979002149 vylotnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 11:58 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 11:58 - 20.04.2026 00:00
Аукціон:
з 20.04.2026 13:26
Період кваліфікації:
20.04.2026 00:00 - 21.04.2026 10:15
Період завантаження договору:
27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»