• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»

Оголошено тендер

96 000.00 UAH
Номер: 5378deea43f740c18c2d88679ebcda92
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-08-005955-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
Замовник: Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
Очікувана вартість: 96 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.04.2026 11:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума96 000.00 UAH