-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-005301-a
Завершена
8 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a44c17c013c94db28fea11134e3f74e7
Внутрішній номер закупівлі:
28860796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-005301-a
Замовник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вильотнік Наталія Миронівна +380979002149 vylotnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 12:01 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 12:01 - 20.04.2026 00:00
Аукціон:
20.04.2026 11:45 - 20.04.2026 12:08
Період кваліфікації:
20.04.2026 12:08 - 21.04.2026 10:39
Період завантаження договору:
27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»