• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»

Завершена

12 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5cc4390dba3a48ca82017065077bf649
Внутрішній номер закупівлі: 26512159
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-22-011796-a   
Замовник: Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
Контактна особа: Вильотнік Наталія Миронівна +380979002149 vylotnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 12 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.09.2025 15:57 - 27.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.09.2025 15:57 - 30.09.2025 00:00
Аукціон: з 30.09.2025 12:53
Період кваліфікації: 30.09.2025 00:00 - 30.09.2025 12:37
Період завантаження договору: 06.10.2025 00:00 - 16.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»