-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання».
Тендер Prozorro UA-2025-10-20-011545-a
Завершена
44 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
79a86ec7d6d84171815dae6dea8881a6
Внутрішній номер закупівлі:
26817291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-20-011545-a
Замовник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вильотнік Наталія Миронівна +380979002149 vylotnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
44 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2025 15:42 - 25.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2025 15:42 - 28.10.2025 00:00
Аукціон:
з 28.10.2025 11:00
Період кваліфікації:
28.10.2025 00:00 - 31.10.2025 15:57
Період завантаження договору:
06.11.2025 00:00 - 16.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 000.00 Послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання».