-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2025-07-16-009415-a
Завершена
95 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
Номер:
5ff5d833faa54371b35a0499c3e84685
Внутрішній номер закупівлі:
25897607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-16-009415-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, м.Тернопіль, вул.Федьковича, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій Григель +380685511055 masterfood@gmail.com https://tr.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
95 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.07.2025 16:49 - 21.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2025 16:49 - 24.07.2025 00:00
Аукціон:
24.07.2025 12:22 - 24.07.2025 12:45
Період кваліфікації:
24.07.2025 12:45 - 28.07.2025 11:04
Період завантаження договору:
03.08.2025 00:00 - 13.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 000.00 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»