• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки за кодом ДК 021:2015 – 50430000-8 «Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання»

Завершена

95 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
Період уточнення: 16.07.2025 16:49 - 21.07.2025 00:00
Відповідь надана

Щодо доставки ЗВТ

Номер: 82318fe6465d450b98343c36f87276a1
Дата опублікування: 17.07.2025 09:39
Опис: Просимо уточнити та внести в тендерну документацію інформацію - хто здійснює доставку та повернення ЗВТ на випробувальну базу Учасника
Відповідь: На ваш запит повідомляємо, що доставка та повернення засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) на випробувальну базу Учасника здійснюється за рахунок Замовника. Відповідно до норм законодавства про публічні закупівлі, ця відповідь є офіційним роз’ясненням положень тендерної документації, а не зміною її умов. Дане роз’яснення оприлюднене для ознайомлення всіма потенційними учасниками. Оскільки це роз'яснення лише уточнює порядок взаємодії сторін і не змінює істотних умов закупівлі, внесення окремих змін до тендерної документації з цього питання не потребується.
Дата відповіді: 17.07.2025 10:02