-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Калібрування засобів вимірювальної техніки. Радон-монітор FlfaGuard DF2000
Тендер Prozorro UA-2025-04-30-002394-a
Завершена
10 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
652f2f5ce3aa4d92a11ad943fb4e2e4d
Внутрішній номер закупівлі:
25150095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-30-002394-a
Замовник:
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38480231
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Федьковича 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вильотнік Наталія Миронівна +380979002149 vylotnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-04-01-004391-a
Очікувана вартість:
10 620.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Калібрування засобів вимірювальної техніки. Радон-монітор FlfaGuard DF2000
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ННЦ «ІНСТИТУТ МЕТРОЛОГІЇ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568325
-
Контактна особа:
Скляров Володимир Васильович 0577003409
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Мироносицька, будинок, 42
Ціна пропозиції
10 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2025 10:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c35ac60ba4ac4cefbea4429c6838fc6c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-30-002394-a-c1
Постачальник:
ННЦ «ІНСТИТУТ МЕТРОЛОГІЇ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568325
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Мироносицька, будинок, 42
Номер договору:
7/1993-25
Сума договору:
10 620.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.04.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
29.04.2025 00:00
Статус:
Виконаний