-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238031
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-08-31-004419-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237709
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-08-31-001648-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234955
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-08-25-001707-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30179129
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-08-04-011455-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29991865
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-06-25-003369-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29647282
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-06-18-002049-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29575170
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-06-18-001402-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29574529
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту службового автомобіля SKODA, SUPER B- ID: UA-2026-06-15-010342-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29540601
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-06-03-005701-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29421264
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-05-29-007880-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29384571
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів- ID: UA-2026-03-26-011080-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28741356
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів- ID: UA-2026-03-04-009895-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28498720
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-02-27-007043-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28452338
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту службового автомобіля- ID: UA-2025-12-16-025666-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27602206
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -