• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту службового автомобіля

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

30 768.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
10
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2109f2532cf84dd793808152dba56c03
Внутрішній номер закупівлі: 30238031
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004738-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Контактна особа: Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 30 768.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:54 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:54 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:54 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 768.00 Послуги з ремонту службового автомобіля: Skoda Octavia 2,0; 2003 року випуску; державний реєстраційний номер АІ0684РС; TMBCE11U338705550