-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля
Тендер Prozorro UA-2026-06-03-005701-a
Завершена
78 130.00
UAH з ПДВ
Номер:
20c422ccaf8e4e9f81d51f4f9336a7a3
Внутрішній номер закупівлі:
29421264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-03-005701-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
78 130.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2026 12:21 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2026 12:21 - 11.06.2026 00:00
Аукціон:
з 11.06.2026 12:14
Період кваліфікації:
11.06.2026 00:00 - 15.06.2026 11:52
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 130.00 Послуги з ремонту службового автомобіля: Skoda Octavia, 2,0, 2003 року випуску, державний реєстраційний номер АІ0684РС, TMBCE11U338705550